House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01

House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01

House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01

10 Responses to House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01House MD 7×16 Out of the Chute Promo #01

 1. Zwariuje do następnego odcinka.

 2. Martina;ja też!! A scena na tym balkonie – nooo nieee.

 3. matko jak mi go szkoda jest wreszcie targnie na swoie życie to da jej troche do myslenia co ona zrobila mu dalei nie moge uwierzyc ze ona go zostwila najpierw Stacy teraz Cuddy po prostu nie do wiary nie nawidze jej za to ….. mam cichą nadziejie ze do siebie wrócą

 4. A zostawiła?! chyba nie;(nie ogądam czekam żeby kupić 7 sezon;podpatruję promocyjne filmiki)- że to chwilowe „mroczne strony”;między nimi; bo H.nie „lubi”jak ktoś mu „dykuje „co ma robić.Pewnie chcialby wrócić do swego stylu życia-być nie zależnym ;ale i nie stracić Cuddy.

 5. błagam, niech już będzie poniedziałek…

 6. no nie moge uwierzyć ! głupio ze znowu bierze tabletki…ale ,ze Cuddy go zostawiło to juz w ogole totalna katastrofa ! Scena na balkonie mocna..ciekawe co to bedzie, juz sie nie moge doczekac poniedziałku.
  Mam ogromną nadzieje,że do siebie wrócą ! pewnie pod konie sezonu… chyba,że bedą dalsze to moga to przeciągnąć 🙁
  Musza wrocić, a on nie może ćpać !

 7. Wooow mocne, zapowiada się ostro! Ale mina House’a, jak Cuddy go zostawiła- szok! Oby wrócili do siebie… A może ktoś wie jaki jest tytuł piosenki z promo?

 8. Zaczyna się robić gorąco; ale napewno wszystko będzie dobrze;.A dalsze sezony będą. Wrócą do siebie; przecież przez te wszystkie lata; co byli razem w szpitalu i co czują do siebie ;to nie można ot tak zerwać. C.i H.są do siebie stworzeni.

 9. Dazzled By You to tytuł piosenki

 10. Jak ja sobie plułam wczoraj w brodę, że obejrzałam 7×14 i 7×15! Miałam przez te odcinki taką emocjonalną załamkę i wulgarzymu używając, wku*wa; aż sama się sobie dziwiłam.

  Fakt, coś się dzieje, ale to, że House tak łatwo wrócił do tabletek… Jakoś mnie to najbardziej zabolało.
  Ale i tak wierzę, że scenarzyści nie sa az tak okrutni. House i Cuddy od początku byli stworzeni dla siebie, taka prawda.

  A co do kolejnych sezonów – mam nadzieję, że nie będzie ich zbyt wiele. Serial powinien skończyć się w dobrym momencie, żeby totalna kicha się z tej świetnej i przełomowej serii nie zróbiła, IMHO.

  A tak abstrahując od postaci fikcyjnych – Hugh i Lisa są naprawdę fantastyczni :)))