15% OFF EVERYTHING + Free Ship on $50+ Orders! in our Zazzle store with House MD products!Nowe koszulki „Princeton Plainsboro” w naszym sklepie!

Jingle Sales – 15% OFF EVERYTHING + Free Ship on $50+ Orders! Use Code: JINGLESALE75 TODAY ONLY!

Do naszego sklepu z koszulkami House MD dodaliśmy dzisiaj serię koszulek z napisem "Property of Princeton Plainsboro Teaching Hospital". Jeśli nie mamy koszulek w pożądanym przez Ciebie kolorze, wystarczy napisać do nas na adres admin@house.md.pl Koszulki i bluzy znajdują się tutaj i tutaj. Wyglądają tak:

Przypominamy, że naszym pośrednictwem możecie kupić koszulki nie tylko z House'a, ale także z wielu innych seriali. Obecnie w naszym sklepie znajdują się koszulki z m.in. takich seriali jak Fringe, Glee, Bones, True Blood, Vampire Diaries, Plotkara, Dexter, Chuck, Lost, Lie to me, Prison Break czy Big Bang Theory (Teoria Wielkiego Wybuchu). W przypadku zamówienia dwóch produktów w naszych sklepach możecie liczyć na darmową przesyłkę! Zamówienia łączą się, co oznacza, że jeśli jedną koszulkę zamówicie w sklepie House MD, a drugą w koszulkach serialowych, zabawnych koszulkach albo muzycznych koszulkach - dostawa jest gratisowa! Zachęcamy do sprawienia bliskim prezentu świątecznego w postaci t-shirta z jego ulubionego serialu! Jeśli w naszej ofercie nie mamy wzoru lub koloru, który Cie interesuje, wystarczy, ze napiszesz do nas w tej sprawie na admin@house-md.pl, a postaramy się jak najszybciej dodać koszulkę do naszego asortymentu.

Aby przejść do sklepu, wystarczy kliknąć na obrazek: Pozostałe sklepy: http://cartoons.cupsell.pl - koszulki związane z kreskówkami http://geeks.cupsell.pl - koszulki dla geeków! http://memes.cupsell.pl - memes of the internet - koszulki z takimi motywami jak "Fuck yea", "Why so serious", oraz wieloma innymi popularnymi motywami internetu. http://szalone-koszulki.cupsell.pl - szalone, dziwne i nietypowe koszulki dla każdego! http://madscientist.cupsell.pl - coś dla wielbicieli nauki

Still quiet here.sas