Dr Cuddy in spanish graphic novelDr Cuddy w hiszpańskim komiksie

Dr Cuddy in spanish graphic novel

Dr Cuddy

Doctor cuddy on a visit on the mutant city.

Doctor Cuddy will do a particular appear on x-factor #203, where she’ll play „Miss legs” (name on spanish) person who will help to Maddrox on one of his investigations.

Big thanks to @AndreaVillar88 for the translation.Dr Cuddy w hiszpańskim komiksie

Dr Cuddy

Doktor Cuddy odwiedza miasto mutantów.

Postać dr Cuddy pojawi się w #203 numerze komiksu X-Factor, by pomóc Maddroxowi w prowadzeniu śledztwa.

Małe sprostowanie – jeden z naszych czytelników poinformował nas w komentarzu, o co tak naprawdę chodzi z dr Cuddy w komiksie:

Rysownik X-Factor – Valentine De Landro, wzorował na Lise Edelstein wygląd szefowej kartelu zwanej przez ludzi Señora Piernas. Piernas znaczy nogi, a ona sama straciła własne w wybuchu miny. Daje ona informacje Guido (jeden z członków X-Factor), gdzie prawdopodobnie przetrzymywana jest jego towarzyszka, licząc że podczas akcji ratunkowej, pozbędzie się przy okazji nieproszonych gości z jej terenu.

Wielkie dzięki!

6 Responses to Dr Cuddy in spanish graphic novelDr Cuddy w hiszpańskim komiksie

  1. X-Factor to nie jest hiszpański komiks, ale amerykański.

    • Tak? Ja się tam nie znam – „mówią” po hiszpańsku, jest komis, wychodzę z założenia, że to coś hiszpańskiego 🙂

  2. Tak. Dokładnie rzecz ujmując, to nawet nie jest Cuddy, ale szefowa kartelu z Południowej Ameryki, której wygląd artysta wzorował na Lisie Edelstein. Informacje z pierwszej ręki, bo czytam ten komiks na bierząco.

    • Możesz napisać o tym parę zdań? Z chęcią umieszczę w newsie 🙂

  3. Nie mam za bardzo co dodawać. Rysownik X-Factor – Valentine De Landro, wzorował na Lise Edelstein wygląd szefowej kartelu zwanej przez ludzi Señora Piernas. Piernas znaczy nogi, a ona sama straciła własne w wybuchu miny. Daje ona informacje Guido (jeden z członków X-Factor), gdzie prawdopodobnie przetrzymywana jest jego towarzyszka, licząc że podczas akcji ratunkowej, pozbędzie się przy okazji nieproszonych gości z jej terenu.