Available only in polishMałe sprostowanie.

Available only in polish

Wczoraj na pewnej polskiej stronie dotyczącej serialu House MD pojawiło się dosyć paskudne pomówienie. Rzekomo na naszej stronie zamieszczamy ich napisy. Co więcej, usuwając informację o tłumaczach. Oskarżenie jest o tyle niedorzeczne, że każda osoba, która korzysta z naszych napisów, doskonale wie, że korzystamy z napisów grupy Hatak, których autorami są Aith & AnDyX.

Z kolei autorzy strony o której mowa, sami uskuteczniają dosyć zabawną politykę, jeśli chodzi o publikowanie newsów – wchodzą na naszą stronę, sprawdzają posty i publikują u siebie. Bo o ile w przypadku newsów sytuacja jest dosyć zrozumiała, gdy po raz któryś z rzędu udaje nam się znaleźć filmik, wywiad czy fotki sprzed paru miesięcy i tego samego dnia znajdują się one na stronie „konkurencyjnej”, ciężko mówić o przypadku.

Warto też wspomnień o tym, że był czas, gdy wszystkie nasze tłumaczenia były kopiowane, tym bardziej zabawne wydaje się oświadczenie wydane przez osoby zarządzające ów stroną, zwłaszcza, że zamieszczone w nim informacje wyssane są z palca. Nie wiemy, co takie działanie ma na celu i na tym kończą się wyjaśnienia z naszej strony, kolejne takie publikacje „konkurencji” będą ignorowane.

Administracja strony.

Still quiet here.sas