House.S06E14.HDTV.XviD-XII ‚5 to 9’ – download subtitlesHouse.S06E14.HDTV.XviD-XII ‚5 to 9’ – pobierz napisy

Download english, polish and russian subtitles for episode 6.14 ‚5 to 9’. (more languages soon)Download

Pobierz polskie, angielskie i rosyjskie napisy do 14 odcinka szóstej serii, zatytułowanego ‚5 to 9’. (więcej wkrótce)


Download

12 Responses to House.S06E14.HDTV.XviD-XII ‚5 to 9’ – download subtitlesHouse.S06E14.HDTV.XviD-XII ‚5 to 9’ – pobierz napisy

 1. W wersji HDTV na rapidzie plik wrzucony jest dodatkowo do samorozpakowującego się archiwum które zawiera trojana!

  • 3 antywirusy nie wykryły, natomiast żadna z osób, która rzekomo na wirusa, nie napisała, jaki program go wykrył i z jakiej wersji bazy danych korzysta.

 2. Profesjonaliści z pod znaku crackowanego Nortona i Noda pewnie parskną śmiechem ale trojana wykrył poczciwy avast. Jaka wersja bazy nie napiszę, bo sytuacja miała miejsce tydzień temu i od tego czasu miało miejsce kilka aktualizacji. W każdym bądź razie jak dla mnie podejrzany był już sam fakt, że plik znajduje się w archiwum sfx. Niby zostało to jakoś uzasadnione ale ja do tej pory nie spotkałem się z takimi praktykami ze strony poważnych downloaderów. Dla zainteresowanych wpis z logu.
  2010-02-09 23:37:43 Administrator 3472 Sign of „Win32:VB-OIK [Drp]” has been found in „C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\Winrar.exe” file.
  2010-02-09 23:40:15 Administrator 2400 Sign of „Win32:VB-OIK [Drp]” has been found in „C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\Winrar.exe” file.

 3. Miało być „uploaderów” ale to szczegół 🙂 W temacie samego serialu chciałem zapytać czy ktoś wie kiedy pojawią się następne odcinki. Z braku czasu miałem lekki przestój w oglądaniu i zastanawiam się co spowodowało kolejną przerwę w emisji. Skrócili serie, budują napięcie czy po prostu ekipa zrobiła sobie ferie?

 4. Nowe w marcu

 5. Dr Plasma – hehe – używasz konta admina podczas pracy? Niezbyt to rozsadne

 6. Dr Plasma – hehe – używasz konta admina podczas pracy? Niezbyt to rozsądne.
  Te samorozpakowujące się faktycznie są bardziej podejrzane.

 7. @ kox
  Dzięki za info.

  @ LOL
  Jest ryzyko, jest zabawa. Można było z poziomu usera ale akurat miałem coś do zrobienia na adminie i nie chciało mi się przelogowywać. Mało brakowało, a bym się przejechał.

 8. Macie tak dupiate linki że szkoda gadać.
  Popieprzone nazwy, popieprzona numeracja, brak napisów w paczce a w dodatku 90% nie działa, jak można być tak tępym żeby nawet nie zmienić nazwy archiwum.
  Robilibyście własny up z napisami nawet troszkę później na najpopularniejsze hosty to i wam by nabijało punkty premium, linki by nie padały i wszyscy byliby zadowoleni.
  A tak śmiech na sali

  • Oczywiście, następnym razem w linkach, które zamieszczamy 20 minut po emisji z pewnością zamieścimy również polskie napisy. Co do numeracji – było o tym milion razy, jednak przeczytanie wyjaśnienia niektórych ewidentnie przerasta. Punktami premium radzę się zająć swoimi, nam chodzi o jak najszybszą publikację linków po emisji odcinka, własne uploady lądują w dziale „odcinki”, brawo za spostrzegawczość.

   Faktycznie, śmiech na sali.

 9. A gdzie w dziale odcinki masz własne upy szóstego sezonu geniuszu?!
  Skupcie się na pewnych linkach a nie najszybszych cudzych linkach które są zawsze inaczej opisane i źle ponumerowane, i tak idą się j..ać w ciągu paru dni.
  I naucz się czytać M-iszczuniu, napisałem że mogą być „troszkę później”.

  • W trakcie uploadu, bo w wersji xvid asd.
   Faktycznie, mogą być „troszkę później”, bo Tobie tak pasuje. Brawo. Jesteś jeden wśród 10000 osób odwiedzających stronę dzień po emisji odcinka, żeby znaleźć linki, no ale skoro pasuje Ci troszkę później, to oczywiście reszta świata się dostosuje, no jakże by inaczej. Skoro Ci nie zależy na czasie to poczekaj 2 dni i użyj google. Takie to trudne? Wieczna postawa roszczeniowa, ale zrobić cokolwiek samemu to już problem, nie?