6 Hookups We’d Like To See On TV Next Season6 par, które w końcu powinny być razem

3. “House” Hookup: Dr. Gregory House and Dr. Lisa Cuddy
These two have been circling each other for far too long, and when they finally hook up, it’ll mean something big for both of them. They don’t realize it yet, but we all know House and Cuddy make the perfect team. He takes the risks her position won’t allow her to, and she provides a safe place for him to run wild. He’s the only one allowed to ogle her like she’s a piece of meat, and she’s the only one allowed to see him at his most vulnerable. They’ve already done it in his dreams, and the new-and-improved House is ready for a real, grown-up relationship.

3. House: dr Gregory House i dr Lisa Cuddy

Tej dwójce zajmuje to zdecydowanie za dużo czasu.  Kiedy w końcu się zejdą, będzie to coś ważnego dla nich obojga. Oni jeszcze tego nie widzą, ale my już wiemy, że pasują do siebie idealnie. On ryzykuje wtedy, kiedy ona nie może sobie na to pozwolić ze względu na jej stanowisko, a później ona stara się go chronić wszelkimi sposobami. Tylko on może sobie pozwolić na dosadne komentarze na jej temat i tylko ona jej jednej  nie wstydzi się pokazać wrażliwości i słabości. Skoro w wizjach House’a do tego już doszło, najwyższa pora, by i w życiu stworzyli prawdziwy, dojrzały związek.

6 Responses to 6 Hookups We’d Like To See On TV Next Season6 par, które w końcu powinny być razem

  1. Święte słowa…oni naprawdę pasują do siebie idealnie…boje się tylko że w dzisiejszych czasach(patrz 6 sezon)nieprędko to nastąpi:/

  2. Yes, please! What else is there to say? We all know Huddy is IT. So come on, already!

  3. czy tak trudno się domyślić, że jeżeli cuddy i house będą razem to w OSTATNIM sezonie? także im później się to stanie, tym lepiej….

  4. keeveek masz rację, im później tym lepiej bo ich zejście oznacza koniec serialu, bo co dalej ? ich sielankowe życie… ;/ bez sensu.

  5. oni nie mogą być razem, ale żadne z nich nie powinno być też z nikim innym. 6 sezon jest dziwny, nie wierzę, żeby ‚fani’ uznali, że ciągnięcie wątku house-cuddy było nudne

  6. thats wow, i hope theyr have a relationship