Dwójka wreszcie daje radę! Piąta seria House`a już jesieniąDwójka wreszcie daje radę! Piąta seria House`a już jesienią

Available only in polish.

Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale TVP wreszcie coś dobrze zrobiła. Jak podały Wirtualnemedia, ostatni, piąty sezon House ‚a już 2 września ruszy w TVP 2! To naprawdę dobra wiadomość. Fanów serialu od najnowszych odcinków, emitowanych w USA dzielił będzie już tylko jeden sezon. Czyżby TVP 2 chciało w ten sposób wynagrodzić widzom wcześniejsze zamieszanie z serialem, kiedy zamiast nowego odcinka, stacja nadała koncert Myslovitz ?

Od 20 sierpnia piąty sezon House’a pojawi się w ofercie VoD platformy N, ale dostęp do niej ma stosunkowo niewielu Polaków. Tym bardziej cieszy, że TVP nada ostatnią serię. „House” na antenie Dwójki pojawi się już 2 września i będzie nadawany w środy i czwartki o 20.40.

To naprawdę świetna wiadomość. Miejmy nadzieję, że na premierę szóstej serii będziemy musieli poczekać jeszcze krócej (np. do wiosny?).

Popcorner.pl

7 Responses to Dwójka wreszcie daje radę! Piąta seria House`a już jesieniąDwójka wreszcie daje radę! Piąta seria House`a już jesienią

 1. no prosze 🙂 nie pamietam kiedy moglam powiedziec cos dobrego o TVP, a tu prosze – szacunek 🙂

  ale i tak, House z lektorem to juz nie ten sam House – speaking english – priceless :))

 2. jeeej ten popcorner tak sie przejmuje tamtym koncertem myslovitz jakby to było niewiadomo co, to były powtórki to raz a poza tym to trwało 30 minut.
  W każdym razie super że puszą ten 5 sezon 🙂

 3. Nareszcie !!! Co prawda już obejrzałam cały 5 sezon w wersji angielskiej oczywiście ale oczywiście będe oglądać na TVP2.

  I <3 TVP2

 4. „Miejmy nadzieję, że na premierę szóstej serii będziemy musieli poczekać jeszcze krócej (np. do wiosny?).” Szósty sezon jednocześnie w USA i w Polsce- chyba śnisz!

 5. No chociaż sam obejrzałem już 5 serię to cieszę się z tego faktu.Tylko żeby nie było tak jak parę razy gdy zamiast nowego odcina House leciał jakiś durny mecz!
  No i żeby 6 seria również pojawiła się w TVP2 🙂 A właśnie co z AXN bo z tego co mi się wydaje to nie puszczali 5 sezonu

 6. Mi sie nawet zadaje ze 4 nie puszczali :):)

 7. ale bzdura przed puścili reklame że dziś i jutro 5 sezon po czym puścili starocia. Ale wiocha!!!