Snippet from interview with Hart Hanson (Bones producer)Fragment wywiadu z Hartem Hansonem, producentem Bones

Q. Any plans for any other crossover episodes and if so, with which Fox series would you most like to cross? (Corinna)
A. There are no actual plans for a crossover though we nave notions and ideas. Perhaps this is the year when “House” and “Bones” could find a crossover opportunity. Both Stephen and I are big pals of David Shore and Katie Jacobs (exec producers on “House”) and one of us is a fervent admirer. Also, we’re paired up with “Fringe” so that could possibly turn out to be a natural. Also, everyone on “Bones” now suffers deep and inappropriate crushes on Seth McFarlane.

Variety

Wśród ogromu pytań nadesłanych przez fanów większość stanowiły oczywiście te dotyczące dalszych losów Bones i Bootha. Takie pytania pozostały bez odpowiedzi. Jednak pojawiło się też pytanie o crossover serialu z jakąś inną serią emitowaną przez Fox. Co odpowiedział Hanson?

Nie ma jednoznacznych planów co do głównego wyobrażenia, pomysłu na crossover. Możliwie, że to jest rok, kiedy „House” i „Bones” będą mogły się połączyć. Stephen (Nathan – współtwórca „Bones”) i ja kumplujemy się z Davidem Shore’em i Katie Jacobs (producentami wykonawczymi „House’a”), a jeden z nas jest ich gorliwym wielbicielem. Crossover z „Fringe” także mógłby być czymś naturalnym. Zarazem, wszyscy w „Bones” (postaci) cierpią teraz zmiażdżeni przez Setha McFarlane’a („Family Guy” – odniesienie do finału serii).

Joanna Kolet / Popcorner.pl

4 Responses to Snippet from interview with Hart Hanson (Bones producer)Fragment wywiadu z Hartem Hansonem, producentem Bones

  1. Yesss! Błagam, Gordon Gordon Wyatt w Mayfield. To byłoby epickie.

  2. mam nadzieje,ze taki crossover to tylko na jeden-dwa odcinki…

  3. Kocham i House’a i Bones! Byłoby świetnie, aby wkręcili główne postaci do drugich seriali… Może tym razem Bones do House’a? Byłoby ciekawie… 😀
    Zgadzam się z x – jedynie na jeden epizod.

  4. Co za bzdura…
    Bones leci na łeb na szyję i próbują ratować serial. Finał był tragiczny i zaczynają się kombinacje. Zaprawdę powiadam, że wszystkie wyjdą z niekorzyścią dla House’a.