Ausiello Spoilers !Spoilery Ausiello !

Another episode of House this week with little or no Cameron and Chase. David Shore promised we’d see more of them — but when?

Ausiello: Soon. „I think your audience feels that we’ve teased them on that too many times, but this is not a tease,” Shore told me yesterday. „The last four episodes of the season, [Chase and Cameron] are going to have a larger part.” And what about next season? „I haven’t mapped out next year yet,” he hedges, „but, certainly, it would appear so.”

Are House and Cuddy ever going to talk about the fact that he tracked down her old med school desk and had it delivered to her office?

Ausiello: I asked David Shore about that, too. „No, it’s too late,” he says. „We had it in that one episode, and it was a wonderful thing. It turned her around and he, of course, found a different way of screwing it up, and she found a way of screwing it up, and we just left it at that.”

Can you give at least a hint about what’s ahead for Wilson on House?

Ausiello: Big Robert Sean Leonard episode coming up on March 9 when Wilson at long tracks down his mentally ill, homeless brother. With Taub’s assistance, Wilson gets his bro back on his meds and into an institution — but he does so behind House’s back. At least he tries to do it behind his back.

Obejrzeliśmy kolejne odcinki House’a, w których albo nie było Cameron i Chase’a, albo pojawili się tylko na chwilę. David Shore obiecał, że będziemy ich częściej oglądać na ekranie — ale kiedy?

Ausiello: Wkrótce. „Zdaję sobie sprawę, że publiczność może odczuwać to tak, jakbyśmy po raz kolejny się z nimi drażnili, ale nie tym razem,” powiedział Shore. „W ostatnich czterech odcinkach tego sezonu, [Chase i Cameron] będą mieli większy udział.” A co z następnym sezonem? ” Nie planowałem jeszcze dokładnie wydarzeń w następnym roku,” odpowiada zapobiegliwie, „ale to na pewno okaże się wkrótce.”

Czy House i Cuddy kiedykolwiek porozmawiają , na temat tego, że House odszukał jej stare biurko jeszcze ze szkoły medycznej, i kazał je sprowadzić do jej gabinetu ?

Ausiello: Zapytałem Davida Shore’a także i o to. „Nie, jest już za późno,” odpowiada. „Wykorzystaliśmy motyw biurka w tym jednym odcinku, i to była wspaniała rzecz. Sprawiło, że Cuddy zaczęła myśleć o Housie w inny sposób, a on oczywiście, znalazł sposób by to zepsuć. Także ona znalazła drogę by nie doszukiwać się w tym czegoś większego i po prostu poprzestaliśmy na tym.”

Czy możesz przynajmniej dać nam wskazówkę, co będzie się dalej działo z Wilsonem?

Ausiello: Wielki powrót Robert’a Sean Leonard’a, szykuję się na odcinek, który ma zostać wyemitowany 9 marca, kiedy to Wilson odnajduje w końcu swojego bezdomnego, umysłowo chorego brata. Z pomocą Taub’a, Wilsonowi udaję się umieścić brata w specjalnym zakładzie i nakłonić go do ponownego przyjmowania leków — ale robi to za plecami House’a. No może przynajmniej próbuje robić to za jego plecami.

3 Responses to Ausiello Spoilers !Spoilery Ausiello !

  1. ;];];];]
    jak zwykle ta sama śpiewka :
    NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!! xD

  2. Szkoda, że nie wyjaśnią do końca wątku z biurkiem

  3. Ja też tego motywu z biurkiem żałuje, bo jednak zrobił gest, a wyszło jak zmarnowana szansa. No, ale będzie inaczej dowodził swoich uczuć 🙂