Co dalej ze związkami w Housie?Co dalej ze związkami w Housie?

Available only in polish.

5 seria House’a, w przeciwieństwie do wcześniejszych, o wiele bardziej skupia się na życiu prywatnym bohaterów i ich związkach. Producenci w końcu zdecydowali się na rozwinięcie relacji House’a i Cuddy, rozpoczął się niespodziewany romans Foremana i Trzynastki, a między Chasem i Cameron sprawy układają się coraz lepiej. Czy tak pozostanie?

Niestety, fani wszystkich tych związków powinni się przygotować na problemy. Producent serialu, David Shore, zapowiedział, że nie będzie różowo. Nieco konkretniej wypowiada się Jesse Spencer, aktor wcielający się w rolę Roberta Chase‚a: „Z pewnością nie zobaczymy na ekranie Chase’a i Cameron, którzy zamieszkają razem i będą wychowywać gromadkę dzieci”. Zdaniem aktora David Shore z całą pewnością postara się unieszczęśliwić parę w przyszłym sezonie. Z wypowiedzi producenta wynika także, że pod koniec piątego sezonu wydarzy się coś niezwykle istotnego w życiu tej pary. Fani spekulują na temat ciąży, jednak twórcy serialu odmawiają podania jakichkolwiek szczegółów.

Relacje House’a i Cuddy obserwujemy już od pięciu serii, lecz dopiero niedawno doszło do ich pierwszego pocałunku. Od tego czasu ich związek powoli rozwija się i zmierza ku temu, co nieuchronne. Producenci zapowiedzieli, że przed końcem tego sezonu House i Cuddy wylądują razem w łóżku! Co więcej, mają już obmyślone wszystkie detale związane z seksem tej pary. Łącznie z tym, jakie będą tego konsekwencje. Oczywiście nie będzie łatwo. David Shore, producent serialu, uważa, że „dla tych bohaterów nie będzie typowego szczęśliwego zakończenia. Jednak nie oznacza to, że nie będą razem, po prostu oboje są zbyt skomplikowani i ‚uszkodzeni’, by mogli być konwencjonalnie szczęśliwi”. Czy ta para kiedykolwiek była konwencjonalna?

Lisa Edelstein, wcielająca się w rolę Cuddy, w pełni się zgadza: „to nie są bohaterowie, którzy trzymając się za ręce odejdą razem w blasku zachodzącego słońca.”. Z kolei Hugh Laurie, wcielający się w rolę House’a twierdzi, że „jako widz chciałby, żeby te dwie samotne osoby odnalazły spokój”.

Co u Foremana i Trzynastki? Zważywszy na to, że Trzynastka jest umierająca, tej pary również nie czeka nic dobrego. Jednak sytuacja, w jakiej się znaleźli, spowoduje, że zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. Foreman okazuje prawdziwą troskę o nią, bo zdaje sobie sprawę, że w każdej chwili może stracić ukochaną.

Jak widać, producenci nie są wielkimi fanami happy endów. Czy bohaterowie House’a kiedykolwiek będą szczęśliwi?

M.

One Response to Co dalej ze związkami w Housie?Co dalej ze związkami w Housie?

  1. Ja też nie jestem fanką happy endów ;] i dobrze że będa czasami szczęśliwi a czasami nie 😉