Fani Huddy – przygotujcie się! Będzie bardzo gorąco!Fani Huddy – przygotujcie się! Będzie bardzo gorąco!

Avaiable only in polish.

Serwis popcorner opublikował artykuł o spoilerach, o których pisaliśmy niedawno. Możecie go przeczytać poniżej.

Ci, którzy nie lubią spojlerów ZDECYDOWANIE NIE POWINNI CZYTAĆ TEJ NOTKI. Ci, których interesuje życie intymne doktora House’a, a zwłaszcza kierunek w którym ewoluuje jego relacja z Cuddy z pewnością POWINNI TU ZAJRZEĆ. Twórcy serialu nareszcie ujawnili co będzie się działo w najbliższych odcinkach. I musimy przyznać, że skoczyło nam ciśnienie.

David Shore:

Tak, ostatecznie wiemy już jak doprowadzić do tego, że House i Cuddy będą uprawiać seks. Jest światełko w tunelu, jeśli chodzi o zbliżenie tych dwóch postaci. Zdecydowanie nie będzie to jednak nic oczywistego. Musimy robić pewne rzeczy po swojemu, w stylu House’a. Nie chcemy żeby nasi bohaterowie zaczęli nagle zachowywać się nie w swoim stylu.

Katie Jacobs

Musimy być niezwykle ostrożni w tego typu kwestiach. Nie chcemy rozczarować fanów, ale jednocześnie nie chcemy zrobić czegoś, co będzie wbrew naszej wizji postaci.

Zaskoczeni dziennikarze czym prędzej pognali do Hugh Laurie, aby poprosić go o potwierdzenie informacji. O dziwo Laurie wydawał się… zaskoczony:

Poważnie? Powiedzieli wam to producenci? Mnie nic takiego nie mówili. Myślicie, że kiedykolwiek mnie o tym poinformują? A może miało być tak, że któregoś dnia po prostu przyjadę na plan i dostanę scenariusz z łóżkową sceną z Cuddy i nie będę miał nawet chwili na przygotowanie? Denerwuję się. I wygląda na to, że będę musiał popracować trochę nad swoim wyglądem, wiecie – pompki, przysiady. Mówili wam może ile zostanie w tej scenie pokazane? Nad którymi partiami ciała mam popracować? Boże, naprawdę cieszę się teraz, że nie zjadłem ani kawałka tego jubileuszowego tortu (z okazji 100 odcinka).

Po chwili aktor przetrawił wiedzę i był już znacznie bardziej konkretny:

Cóż, myślę, że to będzie dobra zabawa. Te dwie postaci, mimo ciągłych przepychanek i słownych docinków, bardzo dobrze czują się ze sobą. Są dwójką samotników i na swój sposób się wzajemnie pocieszają. Ich zbliżenie mogłoby być naprawdę słodkie, wzruszające. Zresztą – jestem pewien że będzie, znając Davida.

Lisa Edelstein (Cuddy) również nie miała pojęcia o nadciągających wydarzeniach. A przynajmniej tak twierdziła, dodając, że od dawna myślała, że kiedyś i tak by do tego doszło. Ale:

Jak dla mnie to nie wypali. Nie liczcie na to, że House i Cuddy nagle się zmienią, zamieszkają razem i będą wychowywać adoptowaną córeczkę Cuddy, pobiorą się i kupią dom w Connecticut. To musi się skończyć jakimś totalnym nieporozumieniem. Przez jakiś czas pewnie będzie to coś fajnego, ale potem czeka nas równia pochyła. David (Shore) nie jest fanem szczęśliwych zakończeń – tego akurat jestem pewna.

Hm… dużo informacji. Tak czy owak – jesteśmy ciekawi 🙂

popcorner.pl

3 Responses to Fani Huddy – przygotujcie się! Będzie bardzo gorąco!Fani Huddy – przygotujcie się! Będzie bardzo gorąco!

  1. Lisa przesadziła i nie musiała akurat tego mówić… bo to jest wiadome , że jeżeli House zwiąże się z Cuddy to serial straci postać samotnego zrzędy i także i nawet czasami śmiesznego 😀 Ale akurat to że pójdą razem do łóżka będzie fajne , bo inne… xD

  2. A ja się nie przejmuję, bo w ich przypadku żaden typowy „happy end” nie jest możliwy, można by się przecież zanudzić na śmierć 😛 Za to nietypowy … bardzo chętnie 😀