Pocałunek House’a i Cuddy na liście 10 najbardziej oczekiwanych wydarzeń TV.

Pocałunek House’a i Cuddy znalazł się na 5 miejscu listy 10 najbardziej oczekiwanych wydarzeń telewizyjnych 2008 roku. Warto zauważyć, że na całej liście znalazły się różne wydarzenia medialne, nie tylko te związane z serialami. Ranking można zobaczyć tutaj.
Wprawdzie nie chcemy, by House zmienił się w Chirurgów, jednak byliśmy przejęci tym, że producenci postanowili w końcu zrobić coś z napięciem seksualnym i nieustannym flirtem pomiędzy Housem i Cuddy, który mogliśmy oglądać od pierwszego momentu, w którym pojawili się razem na ekranie.


Trzeba naprawdę kochać House’a, by znosić jego dziecinne i niedojrzałe zachowanie, a wszyscy wiemy, że jego ciągłe żarty na temat dekoltu i tyłka Cuddy to troszkę bardziej dorosła wersja ciągnięcia za warkoczyk i strzelania ramiączkiem stanika. A po naprawdę gorącej fantazji House’a ze striptizem Cuddy w autobusie wszyscy wiedzieliśmy, że ta chemia, od której aż wrzało na ekranie, musiała do czegoś doprowadzić.


Kiedy wreszcie doczekaliśmy się pocałunku, niemal natychmiast doprowadziło to do pełnych miłości i nienawiści kłótni. Co było idealne. W pewien sposób rozwija sytuację, jednak nie kończy się od razu happy endem, tylko wznieca jeszcze większą namiętność między nimi. Co jest idealne, bo na razie House zapewne nie wiedziałby, co ze sobą zrobić, jeśli byłby szczęśliwy dłużej niż minutę.

Still quiet here.sas